top of page

نشریات

«مجموعه داستان «وقتی میم میشوی

«وقتی م می‌شوی» اولین تجربه جدی من در داستان‌نویسی بود. از این مجموعه داستان «شِیْکِر» اقبال آن را داشت که از بنیاد صادق هدایت جایزه لوح افتخار را دریافت کند. همچنین داستان «زنت از خانه بیرونت کرده» در مجموعه «همشاگردی‌های سه»، توسط حسین مرتضاییان آبکنار قبل‌تر به چاپ رسیده بود. ویراستار این مجموعه، مهدی ابوهاشم، بی‌تریدی نقش مهمی در گردآوری داستان‌ها، انتخاب و ویرایش صوری و معنایی آنها بر عهده داشت.

این مجموعه  که در کارگاه حسین مرتضاییان آبکنار خوانده شده بود، بی‌شک بهره بسیاری از نگاه نقادانه آبکنار برده است.

 کتاب شرایط لازم را برای چاپ در ایران نداشت و به همین دلیل کتاب را، به پیشنهاد فرهاد بابایی، تسلیم انتشارات «اچ اند اس» کردم که در سال ۱۳۹۲ در لندن به چاپ رسید. 

resize_edited.jpg

«مجموعه داستان «واجد شرایط مرگ

پس از مهاجرت  به آمریکا دومین مجموعه‌ام را نوشتم. مجموعه داستان «واجد شرایط مرگ»، حاصل تجربه من از زندگی در دنیای تازه و غریب آمریکا بود؛ دورانی که تازه داشتم متوجه می‌شدم باید همه چیز را از نو بسازم.

«چسب»، یکی از داستان‌های این مجموعه، بعدها در مجله برکلی فیکشن ریویو (Berkeley Fiction Review) به چاپ رسید و توانست توجه هیئت بررسی این مجله را جلب کند و به‌عنوان داستان منتخب به چاب برسد.

این مجموعه به پیشنهاد پیمان هوشمندزاده، توسط انتشارات گوشه و در سال ۱۳۹۵ در تهران به‌چاپ رسید.

OIP.jpeg

«مجموعه داستان «راست

پس از سفر به اروپا و تجربه تلخ مواجه شدن با مهاجرین و پناه‌جویان از یک‌سو و از سوی دیگر دینی که برای حفظ و فضاسازی زبان مدرسه‌ها در تهران احساس می‌کردم، باعث شد مجموعه «راست» را گردآوری کنم. در این مجموعه، داستان «برج میلاد» ساختار دیالوگ محور دارد و تمام کنش‌ها و فضاسازی‌ها در لوای دیالوگ ساخته می‌شود و داستان نسبتاً بلندی به‌حساب می‌آید. جا دارد کوشش بسزای دوست و ویراستار این مجموعه، علی مسعودی‌نیا را قید کنم. این مجموعه توسط انتشارات آمازون و در سال ۱۳۹۵ به چاپ رسید.

Picture1.jpg

«مجموعه داستان «به روایت مردگان

پس از اتمام تحصیل در دانشگاه و فضای مخوف و به یاد ماندنی شهر برکلی، به پیشنهاد شهریار مندنی‌پور که این داستان‌ها را با تیزبینی مورد نقد و بررسی قرار داده بود، مجموعه داستان «به‌ روایت مردگان» را جهت انتشار برای نشر مهر ارسال کردم.

7b65be_9648fd3f919949389aa56414cf8d10e6_mv2.jpg
bottom of page